LC1DT20BD
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1DT20BD-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1DT20BD
תיאור
TESYS 4P CONTACTOR 20A AC-1 24VD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 4PST-NO (4 FormA) 20 A 24VDC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LC1DT20BD דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
יצרן
Schneider Electric
מאפיינים
מגעי עזר, דיודה
סדרה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-פעולה
16.8VDC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
מתח סליל
24VDC
זמן פעולה
72.45 ms
צורת מגע
4PST-NO (4 FormA)
זמן שחרור
24 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
20 A