LC1DT20U7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1DT20U7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1DT20U7
תיאור
TESYS 4P CONTACTOR 20A AC-1 240V
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 4PST-NO (4 FormA) 20 A 240VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1DT20U7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
מאפיינים
מגעי עזר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-פעולה
192VAC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מתח מחייב-שחרור
72VAC
מתח סליל
240VAC
זמן פעולה
22 ms
צורת מגע
4PST-NO (4 FormA)
זמן שחרור
19 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
20 A