LC1DT25BD
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1DT25BD-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1DT25BD
תיאור
TESYS 4P CONTACTOR 25A AC-1 24VD
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 4PST-NO (4 FormA) 25 A 24VDC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1DT25BD דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
25 A
מתח מיתוג
690VAC - מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 60°C
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-פעולה
16.8VDC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה, מסילת DIN
זמן פעולה
72.45 ms
מתח סליל
24VDC