LC1DT32BD
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1DT32BD-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1DT32BD
תיאור
TESYS 4P CONTACTOR 32A AC-1 24VD
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 4PST-NO (4 FormA) 32 A 24VDC סליל הרכבה בשלדה
מודלים EDA/CAD
LC1DT32BD דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
32 A
מתח מיתוג
‎600VAC - מקס'
סדרה
מאפיינים
מגעי עזר, דיודה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 60°C
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
זמן פעולה
72.45 ms
מתח סליל
24VDC