LC1DT40M7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1DT40M7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1DT40M7
תיאור
TESYS 4P CONTACTOR 40A AC-1 220V
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 4PST-NO (4 FormA) 40 A 220VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1DT40M7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
מאפיינים
מגעי עזר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-פעולה
187VAC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מתח מחייב-שחרור
66VAC
מתח סליל
220VAC
זמן פעולה
22 ms
צורת מגע
4PST-NO (4 FormA)
זמן שחרור
19 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
40 A