LC1DT40U7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1DT40U7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1DT40U7
תיאור
TESYS 4P CONTACTOR 40A AC-1 240V
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 4PST-NO (4 FormA) 40 A 240VAC סליל הרכבה בשלדה
מודלים EDA/CAD
LC1DT40U7 דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
40 A
מתח מיתוג
‎600VAC - מקס'
סדרה
מאפיינים
מגעי עזר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 60°C
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
זמן פעולה
22 ms
מתח סליל
240VAC