LC2D12B7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC2D12B7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC2D12B7
תיאור
TESYS3PREVERS CTR12A AC3 5.5KW24
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 12 A 24VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LC2D12B7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
מאפיינים
מגעי עזר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
19.2VAC
מתח מחייב-שחרור
7.2VAC
מתח סליל
24VAC
זמן פעולה
22 ms
זמן שחרור
19 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
12 A