LC2D40G7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC2D40G7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC2D40G7
תיאור
REVERSING CONTACTOR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 40 A 120VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
קטגוריה
מתח מיתוג
1000VAC - מקס'
יצרן
Schneider Electric
מאפיינים
מגעי עזר
סדרה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-פעולה
96VAC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מתח מחייב-שחרור
36VAC
מתח סליל
120VAC
זמן פעולה
26 ms
צורת מגע
3PST-NO (3 FormA)
זמן שחרור
19 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
40 A