LC2D80G7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC2D80G7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC2D80G7
תיאור
REVERSING CONTACTOR
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 80 A 120VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LC2D80G7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
מאפיינים
מגעי עזר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
96VAC
מתח מחייב-שחרור
36VAC
מתח סליל
120VAC
זמן פעולה
35 ms
זמן שחרור
20 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
80 A