RM35TM250MW
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-RM35TM250MW-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RM35TM250MW
תיאור
HARMONY, MODULAR MOTOR VOLTAGE A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 ~ 240VAC/DC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RM35TM250MW דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זמן שיהוי
קבוע, 0.3 שניות
יצרן
Schneider Electric
מתח - הספקה
24 ~ 240VAC/DC
סדרה
סוג היציאה
ממסר
אריזה
תיבה
מעגל
DPST-NO (2 FormA)
סטטוס החלק
פעיל
ערכי מגעים @ מתח
5A @ 250VAC/250VDC
סוג
Phase Loss, Phase Sequence, Temperature Monitoring, Voltage Sensing AC/DC
סוג ההרכבה
מסילת DIN
סטטוס הפעלה
משופעל גבוה/נמוך
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 50°C
תחום הפעלה
208 ~ 480V AC