TPRST080
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-TPRST080-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPRST080
תיאור
TESYS ISLAND STARTER 80HP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מתנע מנוע 24VDC הספקה 80A 690V עומס
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TPRST080 דגמים
קטגוריה
מספר המנועים
1
יצרן
Schneider Electric
מתח - עומס
690V
סדרה
זרם - יציאה
80A
אריזה
תיבה
הספק - עומס
37000 W
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
24VDC
סוג
מודול
סוג ההרכבה
מסילת DIN
סוג מנוע
מנוע AC
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C