XB4BD912R4K7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-XB4BD912R4K7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XB4BD912R4K7
תיאור
POT 4.7K OHM 1W CERMET LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב Cermet 1W נעל הלחמה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
XB4BD912R4K7 דגמים
קטגוריה
הולך וצר (Taper)
לינארי
יצרן
Schneider Electric
מספר קבצים
1
סדרה
סוג כוונון
מוגדר משתמש
אריזה
תיבה
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
נעל הלחמה
התנגדות (Ohms)
4.7k
סוג מפעיל (Actuator)
עגול
הספק (Watts)
1W
קוטר מפעיל (Actuator)
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
מתג מובנה
ללא
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
מספר הסיבובים
1.0
גודל - גוף
מלבני - פאה ‎‎‎3.425"‎‏‏ × ‎1.732"‎‏ (87.00 מ"מ ×‏ 44.00 מ"מ)‎