PFSM.150.2
מק"ט מוצר של DigiKey
486-1179-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PFSM.150.2
תיאור
PTC RESET FUSE 15V 1.5A 2SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 15V 1.5 A Ih הרכבה משטחית 2-SMD
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PFSM.150.2 דגמים
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
60 mOhms
יצרן
SCHURTER Inc.
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
250 mOhms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q200
סוג
פולימרי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - מקס'
15V
מארז‏ / תיבה
2-SMD
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.5 A
גודל / מידה
אורך 0.344‏ אינץ' x‏ רוחב 0.264‏ אינץ' (8.75 מ"מ x‏ 6.71‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
3 A
עובי (מרבי)
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
זרם - מקס'
100 A