PFSM.150.33.2
מק"ט מוצר של DigiKey
486-3554-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
486-3554-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
486-3554-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PFSM.150.33.2
תיאור
PTC RESET FUSE 33V 1.5A 2SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 33V 1.5 A Ih הרכבה משטחית 2-SMD
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
60 mOhms
יצרן
SCHURTER Inc.
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
230 mOhms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q200
סוג
פולימרי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - מקס'
33V
מארז‏ / תיבה
2-SMD
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.5 A
גודל / מידה
אורך 0.344‏ אינץ' x‏ רוחב 0.264‏ אינץ' (8.75 מ"מ x‏ 6.71‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
3 A
עובי (מרבי)
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
זרם - מקס'
40 A