800S-1-ON-60S-415
מק"ט מוצר של DigiKey
4106-800S-1-ON-60S-415-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
800S-1-ON-60S-415
תיאור
RELAY TIME DELAY 60SEC 5A 250V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שיהוי מצב מופעל ממסרי שיהוי זמן SPDT (1 Form C) קבוע, 60 שניות השהיה 5A ב-250VAC/24VDC מסילת DIN
קטגוריה
מעגל
SPDT (1 Form C)
יצרן
Selec Controls USA Inc.
זמן שיהוי
קבוע, 60 שניות
סדרה
ערכי מגעים @ מתח
5A ב-250VAC/24VDC
אריזה
תיבה
מתח - הספקה
415VAC