SMBJ28CA
מק"ט מוצר של DigiKey
600-SMBJ28CATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
600-SMBJ28CACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
600-SMBJ28CADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ28CA
תיאור
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 34
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
45.4V מלחץ13.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
13.2A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
יישומים
טלקום
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
28V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
31.1V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
45.4V