SMBJ28CA | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 34 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 45.4V מלחץ13.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-214AA (SMB) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 13.2A |
יצרן | הספק - מתקף שיא 600W |
סדרה | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים טלקום |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 175°C (TJ) |
סוג זנר (Zener) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
ערוצים דו-כיווניים 1 | מארז / תיבה DO-214AA, SMB |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 28V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - פריצה (מינ') 31.1V | מספר מוצר בסיס |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 45.4V |