SMS15.TCT
מק"ט מוצר של DigiKey
SMS15.TCTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMS15.TCTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMS15.TCTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMS15.TCT
תיאור
TVS DIODE 15VWM 29VC SOT23-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
29V מלחץ12A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-6
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
12A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
350W
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
100pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
4
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V (מקס')
מארז‏ / תיבה
SOT-23-6
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
29V