UCLAMP2501T.TCT
מק"ט מוצר של DigiKey
UCLAMP2501T.TCTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
UCLAMP2501T.TCTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
UCLAMP2501T.TCTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UCLAMP2501T.TCT
תיאור
TVS DIODE 2.5VWM 7.5V SLP1006P2T
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
7.5V מלחץ5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SLP1006P2T
מודלים EDA/CAD
UCLAMP2501T.TCT דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
40W
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
25pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
2.5V (מקס')
מארז‏ / תיבה
0402 (1006 מטרי)
מתח - פריצה (מינ')
2.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
7.5V