M55629/1-241L זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Sensata-Airpax
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Sensata-Airpax
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מפסקי זרם מגנטי (שיהוי הידראולי) 40A 240 V AC 50 V DC מנוף הרכבה בלוח
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
M55629/1-241L
מק"ט מוצר של DigiKey
723-M55629/1-241L-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
M55629/1-241L
תיאור
CIR BRKR HYD MAG
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
דירוג זרם (אמפר)
40A
יצרן
מתח נקוב - AC
240 V
סדרה
מתח נקוב - DC
50 V