10CPV240 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Sensata-Crydom
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) דיסק הוקי ‏(Puck)‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
10CPV240
מק"ט מוצר של DigiKey
10CPV240-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
10CPV240
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 10A 180-280V
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
סוג היציאה
AC‏, בקרה פרופורציונלית
יצרן
מתח - כניסה
0 ~ 5VDC
סדרה
מתח - עומס
180 V ~ 280 V
אריזה
בתפזורת
זרם עומס
10 A
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C