10PCV2415
מק"ט מוצר של DigiKey
CC1161-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
10PCV2415
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 15A 100-240V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) דיסק הוקי ‏(Puck)‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
10PCV2415 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
2 ~ 10VDC
יצרן
מתח - עומס
100 V ~ 240 V
סדרה
זרם עומס
15 A
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C