CN048D24 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Altran Magnetics, LLC
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) 4-SIP
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
CN048D24
מק"ט מוצר של DigiKey
CC1797-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CN048D24
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-48V
מודלים EDA/CAD
CN048D24 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
16 ~ 30VDC
יצרן
מתח - עומס
0 V ~ 48 V
סדרה
זרם עומס
100 mA
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 80°C