CN100D24
מק"ט מוצר של DigiKey
172-CN100D24-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CN100D24
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 6A 0-100V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) 4-SIP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CN100D24 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
15 ~ 30VDC
יצרן
מתח - עומס
0 V ~ 100 V
סדרה
זרם עומס
6 A
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
פין PC
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 80°C