CN240A24R
מק"ט מוצר של DigiKey
CN240A24R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CN240A24R
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) 4-SIP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CN240A24R דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
15 ~ 30VDC
יצרן
מתח - עומס
24 V ~ 280 V
סדרה
זרם עומס
2 A
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
פין PC
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 80°C