CN240A60R
מק"ט מוצר של DigiKey
CN240A60R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CN240A60R
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
מודלים EDA/CAD
CN240A60R דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
38 ~ 72VDC
יצרן
מתח - עומס
24 V ~ 280 V
סדרה
זרם עומס
2 A
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 80°C