CWA48125E-10
מק"ט מוצר של DigiKey
CC2186-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CWA48125E-10
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) דיסק הוקי ‏(Puck)‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CWA48125E-10 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
18 ~ 36VAC
יצרן
מתח - עומס
48 V ~ 660 V
סדרה
זרם עומס
125 A
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 80°C