CWD4810-10
CWD4810-10
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
CWD4810-10
מק"ט מוצר של DigiKey
CC2672-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CWD4810-10
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 10A 48-660V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) דיסק הוקי ‏(Puck)‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CWD4810-10 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
48 V ~ 660 V
סדרה
זרם עומס
10 A
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 80°C