DR2220D20U
מק"ט מוצר של DigiKey
CC2517-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DR2220D20U
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 20A 1-200V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) ממסר SSR עם צלעות קירור משולבות
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DR2220D20U דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
1 V ~ 200 V
סדרה
זרם עומס
20 A
אריזה
בתפזורת
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
34 mOhms
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סוג ההרכבה
מסילת DIN
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 80°C