DR2260D20V
מק"ט מוצר של DigiKey
CC2265-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DR2260D20V
תיאור
RELAY SSR 600V 20A DIN RAIL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קונטקטור מצב מוצק SPST-NA (1 Form A) 20 A ‎48 ~ 600V מסילת DIN הדק הברגה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DR2260D20V דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
סוג היציאה
AC‏, אפס צולב
יצרן
Sensata-Crydom
זרם עומס
20 A
סדרה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
אריזה
בתפזורת
מתח - עומס
‎48 ~ 600V