DR2260D30U
DR2260D30U
DR2260D30U
מק"ט מוצר של DigiKey
CC2266-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DR2260D30U
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 30A 48-600V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) ממסר SSR עם צלעות קירור משולבות
מודלים EDA/CAD
DR2260D30U דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
48 V ~ 600 V
סדרה
זרם עומס
30 A
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 80°C