DR2260D35V אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Sensata-Crydom
קיים במלאי: 15
גיליון נתונים
דומים
Crouzet
קיים במלאי: 7
גיליון נתונים
קונטקטור מצב מוצק SPST-NA (1 Form A) 35 A ‎48 ~ 600V מסילת DIN הדק הברגה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
DR2260D35V
מק"ט מוצר של DigiKey
CC2270-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DR2260D35V
תיאור
RELAY, DIN RAIL 600V 35A ZC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
DR2260D35V דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
סוג היציאה
AC‏, אפס צולב
יצרן
Sensata-Crydom
זרם עומס
35 A
סדרה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
מתח - עומס
‎48 ~ 600V