DR2260D35VJ
מק"ט מוצר של DigiKey
DR2260D35VJ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DR2260D35VJ
תיאור
RELAY, DIN RAIL 600V 35A ZC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קונטקטור מצב מוצק SPST-NA (1 Form A) 35 A ‎48 ~ 600V מסילת DIN הדק הברגה, הדק טבעת
מודלים EDA/CAD
DR2260D35VJ דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
סוג היציאה
AC‏, אפס צולב
יצרן
Sensata-Crydom
זרם עומס
35 A
סדרה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
מתח - עומס
‎48 ~ 600V