DR22C60A27VJ
מק"ט מוצר של DigiKey
172-DR22C60A27VJ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DR22C60A27VJ
תיאור
SSR RELAY, DIN RAIL MOUNT 22.5MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A)
קטגוריה
סוג היציאה
AC‏, אפס צולב
יצרן
מתח - כניסה
90 ~ 280VAC/DC
סדרה
מתח - עומס
48 V ~ 600 V
אריזה
בתפזורת
זרם עומס
27 A
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סוג ההרכבה
מסילת DIN
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 80°C