DR22C60A32VRJ
מק"ט מוצר של DigiKey
172-DR22C60A32VRJ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DR22C60A32VRJ
תיאור
SSR RELAY, DIN RAIL MOUNT 22.5MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
מתח - כניסה
90 ~ 280VAC/DC
סדרה
מתח - עומס
48 V ~ 600 V
זרם עומס
32 A
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 80°C