DR22C60D32VJ
מק"ט מוצר של DigiKey
172-DR22C60D32VJ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DR22C60D32VJ
תיאור
SSR RELAY, DIN RAIL MOUNT 22.5MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
סדרה
מתח - עומס
48 V ~ 600 V
זרם עומס
32 A
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 80°C