DR24D06X
מק"ט מוצר של DigiKey
DR24D06X-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DR24D06X
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 6A 24-280V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) מודול
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DR24D06X דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
24 V ~ 280 V
סדרה
זרם עומס
6 A
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 40°C