DR24E03R
מק"ט מוצר של DigiKey
CC2546-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DR24E03R
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 3A 24-280V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) מודול
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DR24E03R דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
18 ~ 36VAC
יצרן
מתח - עומס
24 V ~ 280 V
סדרה
זרם עומס
3 A
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 40°C