DRA-CN024D24
DRA-CN024D24
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
DRA-CN024D24
מק"ט מוצר של DigiKey
CC1747-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DRA-CN024D24
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) מודול
מודלים EDA/CAD
DRA-CN024D24 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
15 ~ 30VDC
יצרן
מתח - עומס
0 V ~ 24 V
סדרה
זרם עומס
3.5 A
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
הדק הברגה
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 60°C