EL100D10-05
EL100D10-05
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
EL100D10-05
מק"ט מוצר של DigiKey
CC1782-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EL100D10-05
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 10A 3-100V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) מודול
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EL100D10-05 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 8VDC
יצרן
מתח - עומס
3 V ~ 100 V
סדרה
זרם עומס
10 A
אריזה
בתפזורת
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
10 mOhms
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
חיבור מהיר - 0.187‏ אינץ' / 0.250‏ אינץ'
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C