EL240A30-05
מק"ט מוצר של DigiKey
CC2445-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EL240A30-05
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) מודול
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EL240A30-05 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 8VDC
יצרן
מתח - עומס
24 V ~ 280 V
סדרה
זרם עומס
30 A
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
חיבור מהיר - 0.187‏ אינץ' / 0.250‏ אינץ'
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C