PM2260D25V
מק"ט מוצר של DigiKey
CC2272-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PM2260D25V
תיאור
RELAY SSR 600V 25A PNL MNT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קונטקטור מצב מוצק SPST-NA (1 Form A) 25 A ‎48 ~ 600V הרכבה בשלדה הדק הברגה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PM2260D25V דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
סוג היציאה
AC‏, אפס צולב
יצרן
Sensata-Crydom
זרם עומס
25 A
סדרה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
אריזה
בתפזורת
מתח - עומס
‎48 ~ 600V