PTE7100-31DC-0A200BN
מק"ט מוצר של DigiKey
1862-PTE7100-31DC-0A200BN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTE7100-31DC-0A200BN
תיאור
SENSOR 2900.75PSIG 1/4"NPT .02A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישן לחץ 2900.75PSI (20000kPa) מדיד זכר - 1/4‏ אינץ' (6.35‏ מ"מ) NPT‏ 4mA ~ 20mA גליל‏, מתוברג
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PTE7100-31DC-0A200BN דגמים
קטגוריה
דיוק
±1.5%
יצרן
Sensata Technologies
מתח - הספקה
8V ~ 32V
סדרה
גודל יציאה
זכר - 1/4‏ אינץ' (6.35‏ מ"מ) NPT‏
אריזה
תיבה
סוג יציאה
מתוברג
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
מחבר
סוג לחץ
מדיד
לחץ מקסימלי
5801.51PSI (40000kPa)
לחץ פעולה
2900.75PSI (20000kPa)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 100°C
סוג היציאה
זרם אנלוגי
מארז‏ / תיבה
גליל‏, מתוברג
יציאה
4mA ~ 20mA