BZT52B15
מק"ט מוצר של DigiKey
5399-BZT52B15TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5399-BZT52B15CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5399-BZT52B15DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52B15
תיאור
INDEPENDENT TYPE 350MW 14.70V~15
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 15 V 350 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 10.5 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
150°C
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
350 mW