BZT52B16
מק"ט מוצר של DigiKey
5399-BZT52B16TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5399-BZT52B16CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5399-BZT52B16DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52B16
תיאור
INDEPENDENT TYPE 350MW 15.68V~16
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 16 V 350 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 11.2 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
350 mW