BZT52B18S
מק"ט מוצר של DigiKey
5399-BZT52B18STR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5399-BZT52B18SCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5399-BZT52B18SDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52B18S
תיאור
17.64V~18.36V 200MW 18V SOD-323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 18 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
45 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 12.6 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
200 mW