BZT52B18S | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | 17.64V~18.36V 200MW 18V SOD-323 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 6 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 18 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | עכבה (מקס') (Zzt) 45 Ohms |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 100 nA @ 12.6 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 mA |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טולרנס ±2% | מארז / תיבה |
הספק - מקס' 200 mW | מארז ההתקן של הספק SOD-323 |