BZT52C12
מק"ט מוצר של DigiKey
5399-BZT52C12TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5399-BZT52C12CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5399-BZT52C12DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C12
תיאור
INDEPENDENT TYPE 11.4V~12.7V 500
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 12 V 500 mW ±5.42% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
25 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±5.42%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW