BZT52C16 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | INDEPENDENT TYPE 15.3V~17.1V 500 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 4 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 16 V 500 mW ±5.63% הרכבה משטחית SOD-123 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | עכבה (מקס') (Zzt) 40 Ohms |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 100 nA @ 11.2 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 mA |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C (TJ) |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טולרנס ±5.63% | מארז / תיבה |
הספק - מקס' 500 mW | מארז ההתקן של הספק SOD-123 |