BZT52C22 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | INDEPENDENT TYPE 20.8V~23.3V 500 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 4 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 22 V 500 mW ±5.68% הרכבה משטחית SOD-123 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | עכבה (מקס') (Zzt) 55 Ohms |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 100 nA @ 15.4 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 mA |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C (TJ) |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טולרנס ±5.68% | מארז / תיבה |
הספק - מקס' 500 mW | מארז ההתקן של הספק SOD-123 |